גלאי שקר מחשמל

גלאי שקר (פוליגרף) המחשמל את דובר השקר בעת הגילוי.
 
הוראות שימוש:
1) קודם כל, צריך להניח את יד ימין על הגלאי ואת האצבעות במקומות המיועדים לכך. חשוב שהאצבעות ימוקמו כמו שצריך ויהיו במגע ישיר עם הגלאי.
2) ליחצו על כפתור ה"reset" (איפוס), לא להזיז את האצבעות ממקומן, לאחר מכן ליחצו על כפתור ה"analyser" (נתח), הגלאי יתחיל לקרוא את המידע להשוואה להתחלת הבדיקה. נורת הגלאי תפעל לסירוגין, תשמעו את הגלאי בצפצוף הודעה "data read complete" (קריאת המידע הושלמה). בשלב זה המידע שלכם נקלט על ידי הגלאי והוא מוכן לקבל תשובות לשאלותיכם.
3) עכשיו ניתן לשאול את הנבדק שאלות. לא לשכוח ללחוץ על כפתור ה"analyser" (נתח) אחרי כל שאלה. הגלאי יבדוק אם שיקרתם או לא ובאיזו רמה, בעזרת נורות שידלקו באדום ובירוק, כאשר אדום מסמל שקר וירוק מסמל אמת.
במידה ושיקרתם, עניתם תשובה לא מקובלת והגיונית או שיניתם עובדות, כל המנורות ידלקו ותענשו בזרם חשמלי.
אם תרצו לבדוק אדם אחר או להתחיל מהתחלה את הבדיקה תצטרכו ללחוץ על כפתור ה"reset" (איפוס) ולחזור על השלבים הנ"ל.
הערה: הגלאי ינתח את התשובות לאחר כל שאלה וישמור אותן בזיכרון, ככל שתשאלו יותר שאלות כך יקח יותר זמן לנתח את המידע. לכן, בהתחלה אולי תתחמקו משאלות ושקרים מפני שאין מספיק מידע, אך ככל שהשאלות ימשכו הגלאי ינתח את המידע ביותר דיוק ויעילות ויתפוס תשובות שקריות.
 
אזהרה: מכשיר זה גורם לזרם חשמלי ואינו מיועד לילדים מתחת לגיל 14, בעלי קוצבי לב, אפילפסיה ובעלי מחלות אחרות שאינן מתאימות לזרם חשמלי.
 
 
עובד באמצעות 3 סוללות AAA (לא כלולות).
מחיר: 179.99 ש"ח בלבד.
 
  
 
 
בלחיצה על הכפתור והמשך ברכישה, אני מקבל/ת על עצמי את כל תנאי התקנון.