אפשרויות משלוח

משלוח בדואר רגיל - ללא חיוב.
 
 
משלוח בדואר רשום (כולל מספר מעקב) - 9.99 ש"ח.
 
 
משלוח בדואר שליחים עד בית הלקוח - 39.99 ש"ח.
 
 
איסוף עצמי - ללא חיוב.
 
 
* המחירים והעלויות עלולים להשתנות.
* פירוט והסבר אפשרויות משלוח בתחתית העמוד.
* דואר שליחים- מוצרים הנשלחים בדואר שליחים מגיעים עד בית העסק/הלקוח המזמין. קבלת המוצר בבית הלקוח תעשה בהקדם האפשרי, המוצר מתקבל בדר”כ בתוך 24 שעות ועד למקסימום של כ-2 ימי עסקים. במקרה של מחסור, אוזלה מן המלאי, שיבושים או תקלות כאלה ואחרות, יתואם מול הלקוח המזמין פתרונות אפשריים לסיפוק מקסימלי.
* איסוף עצמי- איסוף עצמי של מוצרים מתבצע מהעיר בת-ים. לאיסוף עצמי של מוצרים הנרכשים מהאתר יש לתאם טלפונית. איסוף עצמי הוא חינם וללא חיוב. בבחירת אפשרות זו, התשלום יתבצע בעת קבלת המוצר בלבד ובמזומן בלבד (לשיטת תשלום אחרת או מראש, יש לתאם טלפונית), בהתאם למוצר הנרכש ולמלאי הקיים.
* דואר רגיל- מוצרים הנשלחים בדואר רגיל יגיעו לסניף הדואר של הלקוח או עד לתיבת הדואר של הלקוח, בכפוף לתהליכי, זמני ומשלוחי רשויות הדואר. בבחירת אפשרות זו, הלקוח יתבקש לשלם מראש. משלוח הדואר יגיע עד כ-21 ימי עסקים לכ-28 ימי עסקים.
* דואר רשום (כולל מספר מעקב)- מוצרים הנשלחים בדואר רשום מהיר (אקספרס) יגיעו לסניף הדואר של הלקוח בכפוף לתהליכי, זמני ומשלוחי רשות דואר ישראל. בבחירת אפשרות זו, הלקוח יתבקש לשלם מראש. הלקוח יקבל מספר מעקב על דבר המשלוח, באמצעותו ניתן לבדוק את מצבו בכל רגע נתון באתר "דואר ישראל". משלוח הדואר יגיע עד כ-14 ימי עסקים. במקרה של מחסור, אוזלה מן המלאי, שיבושים או תקלות כאלה ואחרות, יתואם מול הלקוח המזמין פתרונות אפשריים לסיפוק מקסימלי.
שדרוג יתבצע לאחר תיאום טלפוני בלבד.
 
 
*מדיניות ותקנון המשלוחים כפופים לשינויים לפי שיקולי ההנהלה, רטרואקטיבית וללא התראה מוקדמת.